Aktuality

Jak se věrnost měří a komu se vyplácí

25. 5. 2021
Letos jsme zvýšili cenu vstupenky o 50,- korun. Hlavním důvodem jsou vyšší ceny vstupů, hlavně skleniček a pronájmu zahrady. Přemýšleli jsme, jak cenu nezvedat, ale vždy to znamená tolik manipulace navíc, že se to nevyplatí. Také jsme dumali, jak nastavit benefity pro ty z vás, kteří se k tomu statečně prodegustovali.
 

Začínáme 10. června se spolkem Vinaři Vrbice

11. 5. 2021
Jistě sledujete změny pravidel pro pořádání různých akcí. Nejde to tak rychle, jak bychom si přáli, a před 10 dny už bylo jasné, že květnové akce musíme přesunout. K dnešnímu dni počítáme se začátkem 10. června se spolkem Vinaři Vrbice.
 

Víno z blízka oznamuje: jsme na novou sezónu připraveni!

20. 4. 2021
Na první Víno z blízka pod Špilberkem se chystá 10 vinařství. Svaz vinařů Ekovín budou reprezentovat vinařství z Mikulovské, Velkopavlovické a Slovácké podoblasti.
 

Připravujeme letní sezónu 2021

3. 3. 2021
Rok 2021 nám nadále připravuje výzvy, ale my se jich nebojíme. S vinaři ladíme termíny a už brzy zveřejníme termíny letních degustací. Doufáme, že je budeme moct uskutečnit v naší Otevřené zahradě a ne online :)
 

Vyplňte anketu - pomůžete nám zlepšovat festival Víno z blízka

1. 10. 2020
Chceme vás požádat o radu, o zpětnou vazbu, o vyplnění malé ankety, zkrátka o pomoc a spolupráci při plánování příštího ročníku. Zajímá nás, jak hodnotíte jednotlivé služby, jaký typ programu vám vyhovuje lépe, jestli byste využili nadstandardní možnosti pro vás osobně nebo vaší firmu.
 
 
 
pro návštěvníky pro média pro vinaře
napište nám tiskové zprávy registrace
novinky na e-mail akreditace podmínky účasti
o vínu z blízka    
     
katalog vinařů pořadatel
e-shop  
vstupenky
 
 
 
minulá vína z blízka budoucí vína z blízka festival otevřených sklepů  
 
 
 
informace o Duelech vinařů
Nadace Partnerství
Údolní 33, Brno 602 00
tel.: 515 903 121
vinozblizka@nap.cz

Kentico CMS