Aktuality

Vyplňte anketu - pomůžete nám zlepšovat festival Víno z blízka

1. 10. 2020
Chceme vás požádat o radu, o zpětnou vazbu, o vyplnění malé ankety, zkrátka o pomoc a spolupráci při plánování příštího ročníku. Zajímá nás, jak hodnotíte jednotlivé služby, jaký typ programu vám vyhovuje lépe, jestli byste využili nadstandardní možnosti pro vás osobně nebo vaší firmu.
 

Velké "děkujeme" na závěr sezóny

11. 9. 2020
Pandemie nás nepřemohla. Věrní návštěvníci nás neopustili. Vinařům se mezi námi líbilo, říkali, že rádi přijdou znovu. Byla to hezká sezona, mockrát vám všem děkujeme!
 

4 týdny a 4 degustace Víno z blízka

19. 8. 2020
Následující 4 čtvrtky budou patřit 4 degustacím Víno z blízka. Bude to jízda! Pojedete s námi? :)
 

Doušek a nádech, víno s Královnou nebes!

13. 5. 2020
Původně jsme se měli poprvé sejít na Víně z blízka tento čtvrtek. Z důvodů způsobených jevem, jehož název se nevyslovuje (vy víte, co to je), zahájíme letos sezónu ve čtvrtek 11. června.
 

Tak až se sejdem, dáme si na zdraví!

23. 4. 2020
Myslíme, že po zrušení Oktoberfestu vás zpráva o změnách termínů degustačních večerů nemůže vyvést z míry. Dohody s vinařskými spolky a jednotlivými vinaři máme už od ledna. Se změnami jsme čekali do poslední chvíle. Ani dnes však není jasné, odkdy budou hromadné akce nad 50 nebo nad 100 účastníků bez roušek povoleny. Co víme určitě je, že dvě degustace plánované na květen přeložíme na srpen a září a jsme připraveni takto přesunout i akce z června. Zatím tedy náš krizový plán začíná první akcí 11. června a končí 10. září. V srpnu a září by se tedy konaly degustace šestkrát po sobě, a to s týdenním odstupem, čili každý čtvrtek. Průběžně vám dáme vědět. Bude to jízda :-)
 
 
 
pro návštěvníky pro média pro vinaře
napište nám tiskové zprávy registrace
novinky na e-mail akreditace podmínky účasti
o vínu z blízka    
     
katalog vinařů pořadatel
e-shop  
vstupenky
 
 
 
minulá vína z blízka budoucí vína z blízka festival otevřených sklepů  
 
 
 
informace o Duelech vinařů
Nadace Partnerství
Údolní 33, Brno 602 00
tel.: 515 903 121
vinozblizka@nap.cz

Kentico CMS