Aktuality

Cimbálky a harmonika, snoubení s lahůdkami

1. 12. 2016
Pokud máte rádi cimbálku, zajděte Pod Radniční kolo nebo do Klášterní vinotéky. Jako vloni můžete na čtyřech místech potkat i nezapomenutelnou harmonikářku Terezu Škrhákovou. Opravdovou specialitu si pro vás připravili v Prodejně Oříšky Kobližná, každý návštěvník zde dostane mističku se sušenými plody a instrukce, ke kterému vínu jaký plod ochutnat.
 

Doporučená trasa mezi vinaři a restauracemi v mobilu!

30. 11. 2016
Máme pro vás TIP, jak si do chytrého mobilu uložit doporučenou festivalovou trasu i s vinaři a restauracemi. Stačí mít účet na seznam.cz..
 

​Vstupenky kupujte nejlépe přes e-shop, slevu nabízí ČD Bonus

21. 11. 2016
Předprodej vstupenek přes e-shop nabízí nejrychlejší variantu nákupu. Vstupenka obsahuje volnou sobotní degustaci až 134 vín na 16 místech. Obcházet místa budete s naší festivalovou skleničkou, plátěnou taškou na víno a tištěným průvodcem. V ceně je i 100Kč kupon na nákup lahvového vína u kteréhokoli vinaře, vstup na nedělní trh s vínem a v jeho rámci i 10 degustačních žetonů.
 

Krásná vína v krásném městě – festival moravských vín v Brně

16. 11. 2016
O tom, že víno by se mělo v Brně koštovat a popíjet nejen na náměstích, ale zejména v těch nejvkusnějších, moderních i historických restauracích, vinárnách a vinotékách, přesvědčuje Brňany již pět let festival moravských vín v Brně – Víno z blízka. Sobota 3. prosince bude patřit Velké Mikulášské degustaci a 4. 12. se uskuteční Nedělní trh s vínem. Festival každoročně zve v předvánočním čase do Brna vybrané moravské vinaře, kteří pak hostují a k degustaci i prodeji nabízí svá vína ve špičkových restauracích a vinárnách. 
 

You can buy tickets online

14. 11. 2016
Best price when buying tickets online. There are two types of tickets: One for individuals for 790 CZK and the group ticket for 720 CZK, which you can buy for 4 or more people. 
 
 
 
pro návštěvníky pro média pro vinaře
napište nám tiskové zprávy registrace
novinky na e-mail akreditace podmínky účasti
o vínu z blízka    
     
katalog vinařů pořadatel
e-shop  
vstupenky
 
 
 
minulá vína z blízka budoucí vína z blízka festival otevřených sklepů  
 
 
 
informace o Duelech vinařů
Nadace Partnerství
Údolní 33, Brno 602 00
tel.: 515 903 121
vinozblizka@nap.cz

Kentico CMS