Aktuality

Zveme vás na Duel vinařství Gotberg a Regina Coeli – Vinařství Trpělka & Oulehla

11. 5. 2016
​Zážitek a poučení pro každého, koho láká tajemství terroir a kouzlo snoubení vína s jídlem, to je Duel vinařů. Ve čtvrtek 9. 6. se v Restauraci Bohéma setká Vinařství Gotberg z Popic na Mikulovsku a Vinařství Regina Coeli – Vinařství Trpělka & Oulehla z Nových Bránic na Znojemsku.
 

Poklady z Rakvic

2. 5. 2016
Objevování pokladů má v Rakvicích dlouhou tradici. Jeden z nejznámějších zde byl zakopán do země ve 12. století a objeven v roce 1886. Obsahoval moravské dukáty, rakouské i jihoněmecké feniky i uherské denáry. My Vás zveme na poklady z Rakvic, které nadchnou spíše milovníky vín, než numizmatiky. 
 

You can buy tickets for the tastings online

25. 4. 2016
Tickets for all the events are available on our e-shop. There is a special price while buying the tickets online and special price for buying a group ticket for 4 and more people (named "skupinová").
If you pay for the tickets online, we will send it to you by e-mail and you just come to the registration place with printed tickets.
 


 
 

Program of this summer

18. 4. 2016
A series of 9 unusual wine tastings called Víno z blízka will take place from May 19th to September 8th in Open Gardens on Údolní street.
 

Spouštíme předprodej vstupenek

12. 4. 2016
Právě jsme spustili předprodej vstupenek na celé léto. Můžete si tak naplánovat, které obce si v Otevřené zahradě nenechat ujít. 
 
 
 
pro návštěvníky pro média pro vinaře
napište nám tiskové zprávy registrace
novinky na e-mail akreditace podmínky účasti
o vínu z blízka    
     
katalog vinařů pořadatel
e-shop  
vstupenky
 
 
 
minulá vína z blízka budoucí vína z blízka festival otevřených sklepů  
 
 
 
informace o Duelech vinařů
Nadace Partnerství
Údolní 33, Brno 602 00
tel.: 515 903 121
vinozblizka@nap.cz