Aktuality

TZ: Víno z blízka ocení osobnosti současného vinařství

11. 5. 2017
Brno (11. května 2017) – Víno z blízka - festival moravských vín v Brně v rámci svého pátého ročníku ocení vybrané vinaře titulem Osobnost současného vinařství. Uskuteční se tak v rámci seriálu letních degustačních večerů v Otevřené zahradě pod Špilberkem v centru Brna. Pořadatelé z Nadace Partnerství pozvali na předání ocenění čtyři osobnosti. Dalších pět večerů celé série bude patřit jako každý rok představení vinařských obcí. Akce se uskuteční každý druhý čtvrtek od 17.30 v místě, jež je známo jako oáza klidu v samotném centru Brna.
 

Muž, který zvítězil nad okurkami a proslavil Znojemsko vínem

24. 7. 2017
To, že Znojemsko bylo slavné okurkami, si pamatují už jen lidé o generaci starší. Před 25 lety by představa, že se tento region proslaví výlučně vínem, vyvolávala úsměv. Nestalo se tak náhodou. Onen muž, který z erbu Znojemska vymazal okurku, nastoupil v roce 1992 na pozici  ředitele společnosti Znovín Znojmo. 
 

Sedmička vinařství z Moravské Nové Vsi a cimbálka z Podluží

4. 7. 2017
"Malovaný kraj" mezi Hodonínem a Břeclaví, kde se udržují tradice živé a o vinné sklepy je pečováno s láskou, přijede ve čtvrtek 13. července reprezentovat 7 vinařství z Moravské Nové Vsi. Přivezou přes padesátku vín. Folklorní atmosféru dobarví i cimbálka ze sousedních Dolních Bojanovic. 

Profily vinařů
 

Vstupenky na první večery jsou v prodeji

12. 4. 2017
Právě jsme spustili prodej vstupenek na první 4 večery s víny z blízka. Ceny zůstaly totožné jako jste zvyklí z předchozích let. Akorát jsme vám v e-shopu usnadnili nákup skupinových vstupenek. Cena se při zadání 4 a více kusů automaticky sníží o 10% tedy na 351 Kč. Pokud si přejete vstupenky vyzvednout vytištěné nebo jako dárek bez uvedení ceny, stačí nám dát vědět na vinozblizka@nap.cz nebo 515 903 121. 

Vstupenky kupujte ZDE
 

Miloš Michlovský přiveze svá exkluzivní vína

16. 6. 2017
Ve čtvrtek 29. června nás čeká další jedinečné setkání s osobností současného vinařství. Naše pozvání do Otevřené zahrady přijal pan Miloš Michlovský. 
 
 
 
pro návštěvníky pro média pro vinaře
napište nám tiskové zprávy registrace
novinky na e-mail akreditace podmínky účasti
o vínu z blízka    
     
katalog vinařů pořadatel
e-shop  
vstupenky
 
 
 
minulá vína z blízka budoucí vína z blízka festival otevřených sklepů  
 
 
 
informace o Duelech vinařů
Nadace Partnerství
Údolní 33, Brno 602 00
tel.: 515 903 121
vinozblizka@nap.cz

Kentico CMS