Aktuality

TZ: Víno z blízka ocení osobnosti současného vinařství

11. 5. 2017
Brno (11. května 2017) – Víno z blízka - festival moravských vín v Brně v rámci svého pátého ročníku ocení vybrané vinaře titulem Osobnost současného vinařství. Uskuteční se tak v rámci seriálu letních degustačních večerů v Otevřené zahradě pod Špilberkem v centru Brna. Pořadatelé z Nadace Partnerství pozvali na předání ocenění čtyři osobnosti. Dalších pět večerů celé série bude patřit jako každý rok představení vinařských obcí. Akce se uskuteční každý druhý čtvrtek od 17.30 v místě, jež je známo jako oáza klidu v samotném centru Brna.
 

Losujeme výherce z odpovědí na anketu

26. 9. 2017
Moc děkujeme za zpětnou vazbu, kterou jste nám skrze anketu poskytli. Její výsledky nám pomohou při dalším plánování degustací. 
 

Za uměním a vínem zveme na Špilberk v sobotu 2. prosince

21. 9. 2017
Letošní zimní Víno z blízka se propojí s monumentálním hradem Špilberkem a uměním v jeho výstavních prostorech. Vinaři se svými víny na vás budou čekat v sálech, hranolové věži nebo královské kapli. Úchvatné prostory, nekrásnější výhledy na Brno, luxus a komfort opravených interiérů, to vše se rozezvučí cinkáním sklenic s těmi nejlepšími moravskými víny.
 

Vstupenky na první večery jsou v prodeji

12. 4. 2017
Právě jsme spustili prodej vstupenek na první 4 večery s víny z blízka. Ceny zůstaly totožné jako jste zvyklí z předchozích let. Akorát jsme vám v e-shopu usnadnili nákup skupinových vstupenek. Cena se při zadání 4 a více kusů automaticky sníží o 10% tedy na 351 Kč. Pokud si přejete vstupenky vyzvednout vytištěné nebo jako dárek bez uvedení ceny, stačí nám dát vědět na vinozblizka@nap.cz nebo 515 903 121. 

Vstupenky kupujte ZDE
 

Téměř nemožné: Královna nebes, Dva duby, šestkrát Frankovka a další skvosty Dolnokounicka

4. 9. 2017
Podařil se nám „majstrštyk“! Dali jsme dohromady sedm vinařství reprezentujících Dolnokounicko. Abyste tomu rozuměli, tam je co obec, to jeden vinař. Před šesti lety založili Spolek a pořádají spolu březnovou výstavu vín, májové Svatogothardské vinařské slavnosti a putování Za Kounickou Frankovkou. Tentokrát však výjimečně doputuje Frankovka do Brna.
 
 
 
pro návštěvníky pro média pro vinaře
napište nám tiskové zprávy registrace
novinky na e-mail akreditace podmínky účasti
o vínu z blízka    
     
katalog vinařů pořadatel
e-shop  
vstupenky
 
 
 
minulá vína z blízka budoucí vína z blízka festival otevřených sklepů  
 
 
 
informace o Duelech vinařů
Nadace Partnerství
Údolní 33, Brno 602 00
tel.: 515 903 121
vinozblizka@nap.cz

Kentico CMS