aktuality | Víno z blízka oznamuje: jsme na novou sezónu připraveni!
20. 4. 2021
Srdečně vás zdravíme v nové sezóně! Nestěžujeme si, nefňukáme, nelamentujeme. Těšíme se na vás i na vinaře. Jednotlivé večery již máme domluvené. 13. května bychom měli začínat s exkluzivním výběrem z členů spolku EKOVÍN. Čtvrtek 27. května, by měl patřit osobnostem ze Zámeckého vinařství Bzenec, buď přijede ředitel Bořek Svobody nebo enolog vinařství (a enolog roku 2020) Zbyněk Žiška. Jelikož s respirátorem by byla degustace poněkud filtrovaná, budeme čekat na uvolnění podmínek pro konání venkovních akcí. Pokud by to hrozilo posunutí akcí z května na červen, dáme vám co nejdříve vědět.

Jak jste nám dali vědět v anketě (a ještě dát můžete), chcete hlavně malá a méně známá vinařství. Přání plníme a na večeru s EKOVÍNem přivítáme: Rodinné vinařství Buštík ze Šardic, Vinařství Jakubčík z Brumovic, vinařství Čech z Tvrdonic a slavné, ale stále malé Víno Škrobák z Čejkovic.

Přejeme vám všem pevné zdraví a těšíme se na setkání v lepších časech. Aby vám žádné novinky o Víně z blízka neutekly, přihlaste se k odběru newsletteru nebo nás sledujte na Facebooku či Instagramu.
 
 
 
pro návštěvníky pro média pro vinaře
napište nám tiskové zprávy registrace
novinky na e-mail akreditace podmínky účasti
o vínu z blízka    
     
katalog vinařů pořadatel
e-shop  
vstupenky
 
 
 
minulá vína z blízka budoucí vína z blízka festival otevřených sklepů  
 
 
 
informace o Duelech vinařů
Nadace Partnerství
Údolní 33, Brno 602 00
tel.: 515 903 121
vinozblizka@nap.cz

Kentico CMS